Canon i-SENSYS MF8180C / nabídka

Zamluveno

Prodáme multifunkční barevné zařízení - laserovou tiskárnu Canon LaserBase.

Společnost Canon uvedla na trh první barevné zařízení LaserBase v Evropě – LaserBase MF8180C. Toto stolní multifunkční zařízení zahrnuje profesionální barevný laserový tisk, kopírování s barevným skenováním a vysoce rychlý fax, což z něj činí vlajkovou loď společnosti Canon řady LaserBase.

Disponuje vysokou rychlostí tisku s technologií fixace On-Demand a standardně i integrovanými síťovými funkcemi. Zařízení MF8180C se velmi snadno instaluje a spravuje a je ideální pro tvůrčí kanceláře požadující robustní zařízení vše-v-jednom podporující barvy.

Vlastnosti

  • stolní barevné laserové zařízení „vše v jednom“
  • kvalita tisku: 2 400 x 600 dpi (rozšířené)
  • 19 stránek/kopií/min. jednobarevně, 4 stránky/ kopie/min. barevně
  • faxování Super G3
  • barevné skenování: 9 600 × 9 600 dpi (zdokonalené)
  • integrované síťové rozhraní pro tisk/faxování
  • snadná výměna tonerových kazet

Barevné zařízení "vše-v-jednom" pro laserový tisk, kopírování, faxování a skenování pro malé i velké kanceláře.

Úplné řešení pro barevné laserové operace

Toto barevné laserové zařízení vše-v-jednom zajišťuje profesionální barevný laserový tisk, kopírování, faxování a skenování na pracovním stole. Zahrnuje možnosti připojení k síti a nepožaduje žádné příslušenství, můžete tedy využívat výhody produktivity u všech operací s barevnými předlohami v jediné kompaktní a výkonné jednotce. Zajišťuje výrazné úspory z hlediska investičních nákladů a prostoru v kanceláři.

Laserový tisk ve vysoké kvalitě

Rozlišení tisku 600 × 600 dpi zajišťuje kvalitní laserový barevný výstup. Získejte plynulé barvy a ostrý černý text zdokonalené na ekvivalent 2 400 × 600 dpi pomocí softwaru. Jedinečný bezolejový toner S společnosti Canon vytváří vynikající barevný povrch.

Vysokorychlostní výstup

Tisk a kopírování rychlostí 19 stránek za minutu jednobarevně a 4 stránky za minutu barevně. Tisk může začít okamžitě, protože fixační technologie On-Demand společnosti Canon nevyžaduje téměř žádnou dobu zahřívání. Již žádné čekání na první výtisk.

Rychlé a profesionální faxování

Faxový modem Super G3 přenáší faxy vysokou rychlostí 3 sekundy na stránku*, což snižuje náklady na komunikaci. V případě, že dojde papír nebo toner, budou příchozí faxy bezpečně uloženy v paměti na 256 stran*. Technologie snímání UHQ (Ultra High Quality) společnosti Canon zajišťuje, že při odesílání dokumentů obsahujících kombinaci diagramů, fotografií a textu budou všechny detaily čitelné.

Vynikající barevné skenování

Skenujte barevné dokumenty a fotografie přímo do formátu PDF nebo e-mailu. Optické skenování s rozlišením 1 200 × 2 400 dpi a se zdokonaleným rozlišením 9 600 × 9 600 dpi zajišťuje maximální zachování podrobností. Rozhraní USB2.0 Hi-Speed urychluje přenos snímků mezi jednotkou a počítačem.

Síťový tisk a faxování

Standardní integrované rozhraní sítě Ethernet zajišťuje produktivní síťový tisk a faxování z počítače pro pracovní skupiny. Je připraveno k použití a lze je snadno nainstalovat do stávající sítě. Vzdálené uživatelské rozhraní zajišťuje jednoduché ovládání pro uživatele a správce sítě.

Snadná výměna kazet

Veškerý spotřební materiál je dodáván ve snadno vyměnitelných kazetách. Tonerové kazety pro jednotlivé barvy lze snadno vyměnit bez stresu nebo zmatků. Vyměňte kazetu válce obsahující všechny nezbytné součásti a zařízení bude opět jako nové.

Inteligentní funkce

Kopírování, faxování a skenování vícestránkových dokumentů pomocí automatického podavače dokumentů s kapacitou 50 stránek. Zajišťuje flexibilní manipulaci s papírem pomocí kazety na papír s obsahem 250 listů a víceúčelového zásobníku s kapacitou 125 listů.

Původní cena (před 3 lety) 44.000 Kč. Dnes se dá toto laserové barevné zařízení pořídit za cca 25.000 Kč a více (dle obchodu).

Nabízený výrobek byl fyzicky v provozu pouze 3 měsíce! Z důvodu koupě jiného zařízení máte nyní možnost jej získat pouze za 8.000 Kč! Poštovné a balné (PPL) ZDARMA !

Podrobnější specifikace produktuKategorie: Kancelářské potřeby > ostatní kancelářská technika (mimo PC)
Lokalita Celá ČR
Canon i-SENSYS MF8180C
Canon i-SENSYS MF8180C
Canon i-SENSYS MF8180C
Canon i-SENSYS MF8180C

Kontaktní údaje

web: www.inzertweb.eu
Cena: pouze 8.000,- Kč! Poštovné a balné (PPL) zdarma!

Zaslat dotaz inzerentovi

Vaše jméno *
Telefon
E-mail *
Předmět *
Zpráva *

Pro odeslání formuláře je nutné opsat slova zobrazená v rámečku.
Pokud jsou slova nečitelná, použijte v rámečku tlačítko pro obnovení Obnovit