Americká hypotéka bez registrů / nabídka

Již od roku 1992 Vám pomáháme plnit Vaše sny a plány. Vyberte si typ nebankovního úvěru, který Vám bude nejlépe vyhovovat, vyplňte online žádost a my Vám zavoláme do 24 hodin na naše náklady!


Americká hypotéka aneb konec dalšímu zadlužování

Představte si, že příští měsíc nebudete muset splácet žádné půjčky, úvěry ani kreditky! Už nikdy nebudete muset řešit, že vám banka naúčtovala zase další nesmyslné poplatky, že nemáte na splácení všech těch úvěrů, nebo že vás to splácení bude ještě několik let řádně vysávat. Všechny vaše úzkosti se najednou rozplynou jako pára nad hrncem. Přesně tak totiž funguje americká hypotéka!
Podrobnější informace najdete na stránce nebankovní americká hypotéka.


Konsolidace půjček

Vzali jste si někde v tísni půjčku, která je pro Vás nevýhodná? Máte takových půjček několik? Jsou pro Vás měsíční splátky příliš vysoké? Zajistíme Vám výhodný a dostatečně vysoký úvěr, abyste si mohli všechny tyto zbytečně drahé půjčky doplatit a mít pouze jeden jediný úvěr. Dobu splatnosti nastavíme přesně dle Vašeho přání.
Podrobnější informace najdete na stránce nebankovní konsolidace půjček.


Vyplacení nevýhodných zástav

Podepsali jste v minulosti neuváženě smlouvu o půjčce, která je pro Vás nevýhodná? Máte na Vaší nemovitosti úvěr s vysokým úrokem a krátkou dobou splatnosti? Půjčíme Vám až 60% hodnoty Vaší nemovitosti. Vyplatíme stávající zástavu a zbývající částku převedeme na Váš účet. Tyto peníze pak můžete použít na cokoli dle Vašich potřeb.
Více informací o tomto typu nebankovního úvěru najdete na stránce Vyplacení zástav.


Výhody námi poskytovaných nebankovních úvěrů

Americká hypotéka, kterou nabízí naše společnost, je poskytována bez zkoumání registrů, bez nutnosti platit odhad nemovitosti předem a bez dalšího zbytečného papírování!

Na rozdíl od bank u nás nebudete platit předem odhad nemovitosti! A na rozdíl od některých konkurenčních firem nevybíráme naprosto žádné poplatky předem! Některé nebankovní půjčky zajišťujeme pro naše klienty zdarma! Tzn., že Vám ze strany naší společnosti nebudou účtovány ani náklady spojené se zajištěním úvěru!

 

Máte-li o úvěr vážný zájem, vyplňte online žádost na našich internetových stránkách www.nebankovni.cz.
Do 24 hodin Vás budeme kontaktovat.

Nechcete-li čekat, až zavoláme my Vám, můžete nás kontaktovat kterýkoliv všední den na čísle:
777 774 200.Kategorie: Finance, pojištění > americké hypotéky
Lokalita Celá ČR
Americká hypotéka bez registrů

Kontaktní údaje

Dana Daňková
web: www.nebankovni.cz
Tel: 777774200
Cena: Bez poplatků !

Zaslat dotaz inzerentovi

Vaše jméno *
Telefon
E-mail *
Předmět *
Zpráva *

Pro odeslání formuláře je nutné opsat slova zobrazená v rámečku.
Pokud jsou slova nečitelná, použijte v rámečku tlačítko pro obnovení Obnovit