Každý rok vám vrátíme až 30.000 Kč! Bez fíglů a háčků! Každému! / nabídka

DOPORUČUJEME

Proč zažádat o konsolidaci půjček u nás? Vzhledem k tomu, že působíme na fin. trhu již čtvrt století, umíme na rozdíl od konkurence nabídnout našim klientům výhod opravdu mnoho. Uvedeme tedy ty nejzásadnější:

  1. Pouze u nás nepodepisují žadatelé o nebankovní úvěr žádné tiskopisy, které by mohly být v budoucnu jakkoli nebezpečné, jako např. nesmyslné a čímkoli zavazující zprostředkovatelské smlouvy, směnky či dokonce Notářský zápis!
  2. Poplatky? Tak s těmi u nás nepočítejte! My totiž žádné nemáme! A to ani ve fázi řešení vaší žádosti o úvěr, a ani z úvěru úspěšně zrealizovaného! Tzn., pokud budete mít u nás schválený úvěr ve výši např. 600.000 Kč, tak vám přesně tato částka bude odeslána na váš účet, a to do poslední koruny! Nám z vyplaceného úvěru nebudete poté zasílat žádné provize či jakékoli poplatky!
  3. Pokud zažádáte o nebankovní úvěr u nás, nejenže vám nabídneme podmínky a výhody, jaké vám konkurence nenabídne, ale dokonce vám každý rok vrátíme celou jednu splátku zpět na váš účet! Pokud si tedy u nás půjčíte např. 3.000.000 Kč s dobou splatnosti 20 let, odešleme vám každý rok téměř 30.000 Kč! To znamená, že na rozdíl od konkurence u nás vyděláte (chcete-li ušetříte), za celou dobu splatnosti více, než půl milionu! Za tuto částku si pak můžete pořídit například přepychovou kuchyňskou linku, novou koupelnu, doplatit jiný nevýhodný úvěr, nebo třeba vše najednou. Je to jen na vás…
  4. Zajistíme a zaplatíme za vás u našeho právního zástupce některé z tiskopisů, jako např. zrušení VB apod. (Za tento úkon si účtují právníci 5.000 Kč, které u nás ušetříte!)
  5. Dáme vám plnou výši poplatku, který účtuje Katastrální úřad za vklad zástavní smlouvy na KÚ!
  6. Předčasné splacení úvěru je pro naše klienty zcela zdarma!

Konsolidace půjček je u nás poskytována formou americké hypotéky. Samozřejmě (tedy alespoň u nás) bez náhledu do bankovního registru.

Máte-li o naši nebankovní americkou hypotéku zájem, vyplňte velmi jednoduchou on-line žádost na našich stránkách www.nebankovnikonsolidace.cz, která je pro vás zcela nezávazná.Kategorie: Finance, pojištění > americké hypotéky
Lokalita Celá ČR
Každý rok vám vrátíme až 30.000 Kč! Bez fíglů a háčků! Každému!

Kontaktní údaje

Dana Daňková
web: www.nebankovnikonsolidace.cz
Cena: Bez jakýchkoli nesmyslných poplatků!

Zaslat dotaz inzerentovi

Vaše jméno *
Telefon
E-mail *
Předmět *
Zpráva *

Pro odeslání formuláře je nutné opsat slova zobrazená v rámečku.
Pokud jsou slova nečitelná, použijte v rámečku tlačítko pro obnovení Obnovit