Léčba syndromu karpálního tunelu bez operace! / nabídka

Máte jednostrannou práci, např. celý den u PC? Poznamenala vás každodenní práce s myší tak, že vám dokonce hrozí operace? Potřebujete pracovat, ale bolest ruky je čím dál větší a bojíte se, že skončíte na operačním stole? Už vám doktor řekl, že po operaci budete mít ruku minimálně půl roku doslova vyřazenou z provozu?

Nemůžete si operaci a následnou půlroční rehabilitaci dovolit, protože prostě potřebujete pracovat? Už jste zkusili všemožné mastičky a přípravky, ale nic vám nepomohlo?

Ať vás trápí cokoli z důvodu jakékoli jednostranné práce – karpální tunely, tzv. tenisový loket, a na zánět šlach vám nezabírají naprosto žádné chemické léky, pomohu vám!

Nabízím čistě bylinný přípravek bez chemie, na jehož přesném složení jsem pracoval celkem 4 roky! Výsledkem je unikátní přípravek, díky kterému pocítíte úlevu již po týdnu užívání, a to i v případě, že vás bolí ruka už např. 2 roky a doktor vám řekl, že jediná cesta je operace!

Přípravek namíchaný pečlivě v této formě není levný, ale pomůže vám na 100%! Ještě jsem neměl pacienta, kterému by tento bylinný přípravek nepomohl! Doslova vám opraví poškozenou tkáň!

Díky tomuto přípravku se zcela vyhnete operaci!

 

V případě zájmu prosíme o kontakt prostřednictvím odpovědního formuláře. Zavoláme vám. Kategorie: Zdraví, kosmetika > léky, léčivé byliny, čaje
Lokalita Celá ČR
<strong>Léčba syndromu karpálního tunelu</strong> bez operace!
<strong>Léčba syndromu karpálního tunelu</strong> bez operace!
<strong>Léčba syndromu karpálního tunelu</strong> bez operace!

Kontaktní údaje

J. Tichý
100% vyléčení syndromu karpálního tunelu
Tel: 733 60 83 01
Cena: 8 500,- Kč

Zaslat dotaz inzerentovi

Vaše jméno *
Telefon
E-mail *
Předmět *
Zpráva *

Pro odeslání formuláře je nutné opsat slova zobrazená v rámečku.
Pokud jsou slova nečitelná, použijte v rámečku tlačítko pro obnovení Obnovit