Nabídka spolupráce pro řemeslníky a stavební firmy / nabídka

Dovolujeme si Vám nabídnout naše služby, které Vám přivedou nové zákazníky. Již 11 let s námi spolupracují 2 stavební firmy a několik různých řemeslníků (podnikatelů), kterým naše služby zajišťují stabilní přísun klientů. Jedná se o zcela nové klienty, kteří Vás z důvodu nedostatku finančních prostředků dosud nekontaktovali, i když Vaše služby potřebují.
Těmto zájemcům zajistíme potřebné finanční prostředky (nejen) na rekonstrukci jejich nemovitosti. Pokud se někteří z těchto klientů bojí dalšího "finančního zatížení" jejich rodinného rozpočtu, např. mají-li již jiné půjčky, které pro ně nejsou výhodné, vyplatíme je! Poskytujeme až 60 % hodnoty nemovitosti.

Výhody pro Vás

Tuto výhodnou nabídku si můžete, jako další doplňkovou službu pro Vaše zákazníky, umístit na Vaše webové stránky, a to s lákavou informací, že je tato služba pro Vaše klienty ze strany Vaší firmy zcela zdarma! My Vám následně za každého doporučeného klienta vyplatíme provizi de facto pouze za tip. Peníze může každý Váš zákazník použít nejen na rekonstrukci od Vaší firmy, ale ze zbývajících peněz si může pořídit např. i nové vybavení domácnosti, automobil, atd. Odměnu za tip Vám z celkové výše vyplaceného úvěru vyplatíme za každého Vašeho zákazníka, který nám bude doporučen Vaší společností, a to bez ohledu na to, jakou část peněz na co využije.

Nebankovní hypotéka s bankovním úrokem

Řemeslnící a stavební firmy si na základě rozšířené nabídky pochvalují, že je kontaktují i zájemci, kteří ví, že mají negativní zápis v bankovním registru. Námi nabízená neúčelová americká hypotéka je poskytována bez nahlížení do registrů a bez placení odhadu nemovitosti předem! Je tedy ideální mj. i pro zájemce, kteří nemohou z jakéhokoliv důvodu žádat o úvěr v bance.
Přesto, že se jedná o americkou hypotéku nebankovní, máme srovnatelný úrok s americkou hypotékou, kterou nabízejí banky. Našim klientům nabízíme úrokovou sazbu již od 6,9 % p.a. Dobu splatnosti lze u vyšších úvěrů "natáhnout" dle požadavků a především finančních možností klienta až na 20 let, s možností předčasného splacení kdykoli.

Zájemci (tzn. i zákazníci Vaší firmy) u nás neplatí na rozdíl od konkurenčních firem naprosto žádné poplatky, a to nejen při podpisu žádosti o úvěr, ale ani po jeho vyplacení. Poskytujeme pouze velmi výhodné a seriózní úvěry s bezkonkurenčními podmínkami, a to již od roku 1992.

Vaše firma tak získá mnohem více klientů, vč. těch, kteří nyní nemají na rekonstrukci dostatek finančních prostředků.

Více informací najdete na stránkách

Budete-li mít JAKÉKOLI otázky, neváhejte nás kontaktovat.
V případě zájmu o navázání spolupráce volejte na tel. č. 777774200.Kategorie: Reality, nemovitosti > ostatní - nelze zařadit
Lokalita Celá ČR
Nabídka spolupráce pro řemeslníky a stavební firmy

Kontaktní údaje

Double Information
web: www.doubleinformation.cz/stavebni-firma
Tel: 777 774 200

Zaslat dotaz inzerentovi

Vaše jméno *
Telefon
E-mail *
Předmět *
Zpráva *

Pro odeslání formuláře je nutné opsat slova zobrazená v rámečku.
Pokud jsou slova nečitelná, použijte v rámečku tlačítko pro obnovení Obnovit