Nejžádanější typy nebankovních půjček / nabídka

Na této stránce najdete jednotlivé typy nebankovních půjček, o které u nás žádáte nejčastěji. Při kliknutí na odkaz u každého produktu, který se Vám bude líbit nejvíce, se dostanete na naše hlavní webové stránky, kde je každý typ nebankovní půjčky popsán podrobněji. Na zmíněných webových stránkách pak stačí vyplnit on-line žádost o úvěr, kdy Vás do 24 hodin budeme kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle a podrobně s Vámi projdeme Vaše potřeby.

Nejvýhodnější typ nebankovního úvěru, který bude vyhovovat nejlépe právě Vašim potřebám, Vám bude vybrán ihned při prvním telefonátu, který bude uskutečněn ze strany naší společnosti, tzn. vždy na naše náklady. Ihned Vám budou sděleny podrobně podmínky Vámi vybrané půjčky. Po Vašem odsouhlasení začneme aktivně pracovat na Vaší žádosti. Vše zpracujeme max. do 24 hodin od dodání nejnutnějších podkladů a případ předáme ihned našemu investorovi, který Vás poté bude již sám kontaktovat. Z Vaší strany je nutné, abychom se Vám po celou dobu zajišťování úvěru vždy dovolali.

 

Neúčelová nebankovní hypotéka - peníze na cokoli

Neúčelová nebankovní hypotéka je ideální půjčka pro klienty, kteří nechtějí dokládat účel jejího využití. Peníze tak můžete použít na cokoli chcete či potřebujete.
Nejčastěji u nás o tento nebankovní úvěr žádají klienti, kteří mají mnoho zbytečně drahých půjček, kreditních karet, leasingů a měsíční splátky již převyšují jejich příjmy.
U této nebankovní půjčky můžete žádat u nás až o 60% hodnoty Vaší nemovitosti, s bezkonkurenčním úrokem od 6,9% p.a. a možností rozložit si u vyšších úvěrů splátky až na 240 měsíců!

Tato nebankovní půjčka je poskytována bez nahlížení do registrů (platí pro BRKI, NRKI i registr Solus), bez nutnosti dokládání DP, a především bez placení jakýchkoli poplatků předem! Právní služby hradí až do poskytnutí úvěru naše společnost.

V průměru dokážeme uspokojit minimálně 80% žadatelů, kteří u nás podali žádost o nebankovní úvěr. Pokud se nám však náhodou nepodaří úvěr pro klienta zajistit, je veškerá naše práce pro každého klienta zcela zdarma a takovému žadateli o půjčku nejsou ze strany naší společnosti účtovány žádné náklady, které byly se zajišťováním úvěru vynaloženy.

Podrobnější informace o produktu nebankovní neúčelová hypotéka najdete na adrese www.nebankovni.cz/nebankovni-americka-hypoteka/.

 

Přeúvěrování nevýhodného úvěru na nemovitosti

Tento nebankovní úvěr je velmi výhodný na přeúvěrování jakékoli drahé půjčky, kterou jste např. podepsali v nouzi. Někteří konkurenční poskytovatelé nebankovních půjček mají vysoké úroky, a to běžně i kolem 20% p.a. a RPSN až 35%! Taktéž dobu splatnosti nabízí velmi krátkou, mnohdy pouze max. do 6 let, čímž je samozřejmě poté u takového úvěru výše měsíční splátky pro klienta doslova likvidní!

Naše společnost nabízí u tohoto typu úvěru roční úrok již od 6,9% p.a., RPSN od 7,2%, a možnost natáhnout dobu splatnosti až na 20 let, aby byla měsíční splátka pro žadatele o úvěr co nejnižší. Předčasné splacení je samozřejmě vždy možné.

Stejně jako u předchozí půjčky platí, že je i tento úvěr poskytován bez náhledu do bankovního i nebankovního registru a bez náhledu do registru Solus.
Dále nepožadujeme doložení DP a v žádném případě u nás žadatelé o úvěr neplatí naprosto žádné poplatky předem!

Podmínky nebankovního úvěru na vyplacení nevýhodných zástav s možností vyplnění on-line žádosti najdete na adrese www.nebankovni.cz/refinancovani-hypoteky.

 

Rychlé vyplacení exekucí na nemovitosti

Hrozí Vám exekuce, nebo již byla dokonce uvalena na Vaší nemovitost? V takovém případě určitě nespoléhejte na to, že "máte domluven" s exekutorem splátkový kalendář. I přesto může kdykoli Exekutorský úřad vyhlásit na Vaši nemovitost dražbu! Pokud chcete mít klidný spánek a především jistotu, že Vás exekutor o Váš byt či rodinný dům nepřipraví, rozhodně nás kontaktujte! Pokud dosahuje exekuce na Vaší nemovitosti maximálně 60% její hodnoty, je případ určitě realizovatelný. Samozřejmě vždy záleží na stavu nemovitosti, lokalitě apod. Určitě ale uděláme vše pro to, abychom Vás exekuce zbavili!

Vzhledem k existenci exekuce nemůžete samozřejmě žádat o úvěr v bance. Přesto Vám zajistíme úvěr s bezkonkurenčními podmínkami! U tohoto typu úvěru na vyplacení exekucí nabízíme úrok již od 6,9% p.a. s dobou splatnosti až 20 let. Náklady, právní služby, ani žádné jiné poplatky předem neplatíte!

Podrobné informace o finančním produktu půjčka na vyplacení exekuce vč. on-line žádosti najdete na adrese www.nebankovni.cz/vyhodne-vyplaceni-exekuci-nemovitosti.

 

Půjčky pro společnosti s ručením omezeným, akciové společnosti a OSVČ

Máte skvělý podnikatelský záměr, a přesto, že můžete celý Váš projekt i úvěr samotný zajistit kvalitní nemovitostí či dokonce komplexem několika budov, bance se Váš záměr nelíbí? Zkoušeli jste žádat o úvěr už v několika bankách a vždy se stejným výsledkem ZAMÍTNUTO?

Náš investor umí na rozdíl od bank pracovat s optimalizovaným daňovým přiznáním a taktéž pro nás nejsou překážkou případné záznamy v bankovním či nebankovním registru.

Firmy u nás mohou žádat o úvěry až do výše 20 000 000 Kč! Vždy samozřejmě záleží na kvalitě a hodnotě zastavovaných nemovitostí.
Přesto, že jsou tyto úvěry určeny pro firmy, které v bankách neuspěly, nabízíme stejnou úrokovou sazbu i dubu splatnosti, jako nabízejí banky u podnikatelských úvěrů.
Úroková sazba již od 6,5% p.a., dobu splatnosti lze rozložit až na 20 let.

Podrobné informace o nebankovním úvěru pro firmy a podnikatele najdete na stránce www.nebankovni.cz/podnikatelsky-uver.

 

Máte-li zájem o kterýkoli z uvedených nebankovních úvěrů, neváhejte nás kontaktovat.Kategorie: Finance, pojištění > nebankovní půjčky a úvěry
Lokalita Středočeský kraj
Nejžádanější typy nebankovních půjček

Kontaktní údaje

Dana Daňková
web: www.nebankovni.cz
Tel: 777774200
Cena: Bez nesmyslných a skrytých poplatků!

Zaslat dotaz inzerentovi

Vaše jméno *
Telefon
E-mail *
Předmět *
Zpráva *

Pro odeslání formuláře je nutné opsat slova zobrazená v rámečku.
Pokud jsou slova nečitelná, použijte v rámečku tlačítko pro obnovení Obnovit