Pravda o COVIDu / nabídka

Klaus: Vláda v Česku likviduje život, s covidem nic nedělá. Kubek je fanatický kývač

České nemocnice nejsou přetížené kvůli pacientům s nemocí COVID-19, jak řada z nich hlásí. Tvrdí to exprezident Václav Klaus, který o aktuální covidové situaci promluvil v pořadu Rozstřel na webu iDNES.cz. Sám prý několik nemocnic navštívil a jejich "přetékání" nevidí. Koronavirové mutace jsou pak podle něj pouze dílem PR pracovníků, kteří jimi chtějí strašit občany.

"Mluvím s doktory, byl jsem několik nemocnic navštívit. Žádné přetékání nevidím," prohlásil pro web iDNES.cz exprezident. Podle něj navíc ředitelé nemocnic chtějí mít naplněné JIP či ARO, protože to pro ně znamená přísun financí. „Takže je jasné, že představitelé nemocnic chtějí ta oddělení mít plná," dodal Klaus.

Bývalá hlava státu rovněž říká, že nové mutace koronaviru, jako například britská či jihoafrická, jsou pouze dílem "PR pracovníků koronaviru, kteří už nevěděli, jak by postrašili, tak vymysleli různé mutace se zajímavými jmény". „Je to obrovský byznys pro farmaceutické firmy, propaganda stejně jako u očkování proti chřipce," dodal Klaus pro iDNES.cz. Podle jeho slov by bylo správné, aby se "koronaviru přestalo dělat PR".

Vláda se obklopuje fanatickými kývači, tvrdí Klaus

Už několik měsíců je Klaus kritický vůči vládním krokům ohledně nařizování opatření proti koronaviru. Ty podle něj jen dusí podnikatele a ničí ekonomiku. „Mé odmítavé stanovisko zesiluje, situace je neudržitelná. Vláda likviduje život v celé republice, s covidem nic nedělá. Neřídí epidemii, ale destrukci," řekl exprezident v pořadu Rozstřel.

Vláda se podle jeho slov chová iracionálně a řídí se radami od nesprávných lidí. „Obklopuje se fanatickými kývači, tedy takzvanými odborníky z medicíny a epidemiology," řekl Klaus s tím, že mezi tyto lidi patří například imunolog Václav Hořejší či prezident České lékařské komory Milan Kubek.

Klausův návrat do politiky je reálný

Ve hře je prý i Klausův návrat do vysoké politiky. Pokud by dle jeho slov nynější poslanci schválili prodloužení nouzového stavu, mohl by být opět politicky aktivní.

„Když poslanci opět předvedou, že nereprezentují většinové mínění občanů ČR, a prodlouží nouzový stav, jsem připraven opravdu výrazně vstoupit do politiky. Nechci zůstat důchodcem, který posedává doma," řekl Klaus s tím, že prezidentské volby v roce 2023 jsou stále ještě daleko.

Zdroje: 

https://cnn.iprima.cz/domaci-klaus-nemocnice-nejsou-pretizene-mutace-jsou-dilem-pr-pracovniku-18974

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/rozstrel-vladimir-vokal-vaclav-klaus-rozhovor-koronavirus-pandemie.A210209_120433_domaci_flo

 

Tak nezbývá, než doufat.

Kdysi jsme volali "Havel na Hrad". Velmi Ti Václave fandíme a voláme:

"KLAUS NA HRAD!"

 Kategorie: Různé > vše pro co jste nenašli rubriku
Lokalita Hlavní město Praha
Pravda o COVIDu

Kontaktní údaje

CNN Prima NEWS

Zaslat dotaz inzerentovi

Vaše jméno *
Telefon
E-mail *
Předmět *
Zpráva *

Pro odeslání formuláře je nutné opsat slova zobrazená v rámečku.
Pokud jsou slova nečitelná, použijte v rámečku tlačítko pro obnovení Obnovit